odwiedź naszą stronę tropidog.pl!

Poznajmy się!

Jesteśmy polską firmą rodzinną z ponad 40-letnią tradycją, tylko z polskim kapitałem. Od lat specjalizujemy się w żywieniu zwierząt domowych: ryb i skorupiaków akwariowych, ryb w oczkach wodnych, psów, kotów, gryzoni, królików, jeży, gadów, płazów i ptaków. Kochamy zwierzęta, opiekujemy się nimi i dbamy o ich zdrowie nie tylko podczas codziennej pracy, ale również później, kiedy wracamy do naszych domów. Większość naszych pracowników ma zwierzęta domowe.

Mamy także dział ogrodniczy produkujący doskonale przyswajalne płynne nawozy i inne produkty do pielęgnacji roślin domowych, tarasowych i ogrodowych.

Jak tworzymy nasze karmy?

Koncepcje naszych pokarmów powstają przy współpracy instytutów naukowych, ośrodków badawczych i wybitnych specjalistów w dziedzinie żywienia psów i kotów. Dodatkowo stosujemy system kontroli NIR (Near-infrared spectroscopy), dzięki któremu wielokrotnie podczas całego procesu produkcji kontrolujemy wszystkie najważniejsze parametry karmy.

Na co dzień pracujemy nad tym, aby nasze karmy były pełne cennych dla zdrowia składników, pochodzących z natury. Stworzyliśmy już blisko tysiąc produktów, które uszczęśliwiają zwierzaki w prawie 80 krajach na całym świecie. Produkty z logo Tropical są znane i lubiane na wszystkich kontynentach świata (no, oprócz Antraktydy!).

Pomagamy schroniskom i przytuliskom dla niechcianych zwierząt. Wspieramy zajęcia z dogoterapii. Sponsorujemy mistrzów psich zaprzęgów – Waśkowski Team i Husky Team, którzy – dzięki diecie opartej na naszych karmach – sięgają po najwyższe trofea. A dla najlepszych, pełnych miłości hodowli psów rasowych stworzyliśmy Klub Hodowców, zrzeszający hodowle spełniające najwyższe standardy.